Vrtáky

Vrtáky do kovu

Mezi klasickými šroubovitými vrtáky vybírejte podle materiálu vrtáku (HSS-R, HSS-G, HSS-Co) nebo podle typu upínací stopky (standardní, redukovaná, morsekužel). Na výběr máte různé délky: prodloužený, XL dlouhý, XXL dlouhý, XXXL dlouhý. Pro odvrtávání bodových svárů doporučujeme krátké oboustranné vrtáky. Nepřehlédněte kobaltové provedení s jednostrannou nebo oboustrannou šroubovicí. Rychle a přesně vyvrtaný otvor s následným odhrotováním v jednom kroku. To jsou stupňovité vrtáky. V provedení HSS-G, HSS-Co nebo HSS-Co s povlakem TIN pro lepší odvod tepla. Vrtáky pro aku šroubováky využijete, pokud máte upínání šestihran ¼“ .

Vrtáky do dřeva

Pro vrtání méně přesných děr větších průměrů do měkkého a čerstvého dřeva doporučujeme ploché vrtáky. Na menší otvory jsou ideální šroubovité vrtáky se středícím hrotem. S vrtáky na hranoly se samostředicím hrotem (zaručuje přesné zavrtání) a šroubovicí (snadno odvádí třísky i z hlubokých děr) provrtáte každý trám. Pokud požadujete otvor s hladkou stěnou (např. pro nábytkové panty, otvor pro zátku) doporučujeme sukovník, zubový sukovník nebo do velmi tvrdého dřeva sukovník z tvrdokovu. Pomocí zátkovníku vytvoříte snadno a rychle přesnou zátku. Se speciálním vrtákem na konfirmáty (nábytkový konfirmační šroub) vytvoříte otvor na tento šroub v jednom pracovním kroku.

Stavební vrtáky

Do příklepových vrtaček vybírejte vrtáky do zdiva nebo vrtáky do betonu se dvěma břity. Pokud potřebujete vrták s upínáním SDS-plus pro lehčí kladiva doporučujeme cenově výhodný vrták Quadro nebo osvědčený klasický dvoubřitý vrták SDS-plus. S armovaným betonem si poradí čtyřbřitý vrták X. V nabídce naleznete také vrtáky s upínáním SDS-max. Vrtání kachliček a obkladů zvládnete s vrtákem do skla a keramiky nebo vrtákem s diamantem broušeným tvrdokovovým hrotem.

SALEXnářadí doporučuje


Úvod> Ostatní> Vrtáky
Ruční nářadí Elektrické nářadí Aku nářadí Pneumatické nářadí Zahradní technika Automobilové nářadí Ostatní Příslušenství
Úvod | Vše o nákupu | Kontakty
Přihlášení | Registrace
Položek 0
Cena 0 Kč
Váš nákupní košík

SALEXnaradi.cz
Copyright © 2004 - 2022
Specializovaný obchod s nářadím
Tel.: 539 011 122, 732 312 779
E-mail: info@salexnaradi.cz
Najděte nás na Facebooku

Poradna pro zákazníky
Bezpečný nákup
Kontakty

Sledujte nás