Velký výběr vrtáků

21 dnů na vrácení zboží

Pokud jste po doručení zboží zjistily, že vám z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, máte možnost v souladu se zákonem č. 367/2000 toto zboží vrátit a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zásilky.
Rozhodli jsme se, že vám tuto záruku vrácení peněz za zboží prodloužíme nad rámec zákona a to o celých 7 kalendářních dnů.

Garantujeme vám záruku 21 kalendářních dnů na vrácení peněz za zboží.

Jak postupovat při vrácení zboží?

  • Vyplňte "Návratku", kterou jste obdrželi v obálce spolu se zbožím.
  • Připojte originální fakturu a nepoužité zboží v originálním obalu + veškeré příslušenství (záruční list, návod). Prosíme, uveďte zboží pokud možno do původního stavu, předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu.
  • Vše osobně doneste na adresu provozovny: SALEX trade spol. s r.o., Vídeňská 99, 635 00 Brno (Provozní doba: Po - Pá 09:00 - 10:30 a 16:00 - 18:00).
  • Nebo, pokud celková hmotnost zboží nepřesahuje 30 Kg*, vše dobře zabalte, nalepte přiloženou samolepku „Obchodní balík - odpovědní zásilka“ s vypsanou vaší adresou a podejte na poště.
  • Dopravu k nám máte ZDARMA, zaplatíme ji za vás.
* Při vrácení zboží o celkové hmotnosti nad 30 Kg nás nejprve kontaktujte na tel.: +420 732 312 779. V tomto případě postupujeme individuálně a to z důvodu dopravy.

Nejpozději do 30-ti kalendářních dnů od obdržení vráceného zboží vám pošleme peníze zpět a to buď na váš účet, nebo poštovní poukázkou na vámi uvedenou adresu. Prosíme, věnujte náležitou pozornost při vyplňování údajů na „Návratce“.

Vždy přiložte vyplněnou Návratku. (pdf, 470 Kb)

Pokud vám odpovědní zásilku Česká pošta nebude chtít převzít, kontaktujte nás na tel.: +420 732 312 779, a my sjednáme nápravu.

Je dobré vědět

Kdy začíná a končí lhůta pro odstoupení od smlouvy?
Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 21 kalendářních dnů a začíná běžet následující kalendářní den po dni, ve kterém jste zboží převzali (např. převezmete-li zboží v pátek, doba pro vrácení zboží se počítá od soboty). Končí-li lhůta o víkendu nebo ve svátek, jako poslední den lhůty je brán nejbližší následující pracovní den.

Jaké zboží nelze vrátit?
Zboží upravené podle přání kupujícího, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání, dále na dodávku audio a video nahrávek a počítačových programů, porušil-li spotřebitel jejich originální obal a dále na dodávku novin, periodik a časopisů.

Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené kupujícím bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

Reklama obrázkové bannery

SALEXnaradi.czSALEXnaradi.czSALEXnaradi.cz

Úvod>21 dnů na vrácení zboží
Ruční nářadíElektrické nářadíAku nářadíPneumatické nářadíZahradní technikaAutomobilové nářadíOstatníPříslušenství
Úvod|Vše o nákupu|Kontakty
Přihlášení | Registrace
Položek 0
Cena 0 Kč
Váš nákupní košík

SALEXnaradi.cz
Copyright © 2004 - 2024
Specializovaný obchod s nářadím
Tel.: 515 549 966, 732 312 779
E-mail: info@salexnaradi.cz
Najděte nás na Facebooku

Poradna pro zákazníky
Bezpečný nákup
Kontakty

Sledujte nás