Velký výběr vrtáků

Prodávané značky


BAHCO

 • Zakladatel: Göran Fredrik Göransson
 • Rok založení: 1886
 • Země: Švédsko

Více informací o značce BAHCO

Obchodní značka Bahco je známá mezi profesionály už od roku 1886.Od tohoto roku společnost Bahco vyvíjí a dodává na trh profesionální nářadí pro použití v dlouhé řadě průmyslových odvětví na celém světě. Bahco představuje jednu z nejstarších světových značek, která nářadí stále vyrábí. Bahco je světově proslulé díky kvalitě,výkonnosti a přiměřené ceně výrobků. Odborníci na celém světě se spoléhají na tyto výrobky z drobného důvodu: pečlivě sleduje celý proces, od základního výzkumu přes vývoj výrobku až po jeho výrobu a distribuci. Pravidelně uvádí na trh novinky, které pomáhají uživatelům dosahovat lepších výkonů s menší námahou. Je samozřejmostí, že se ve všech ohledech společnost Bahco řídí normami ISO 9000 a 14000.

Produkty: pily na kov, pilníky a technické frézičky, klíče na matice a šrouby, nástrčné klíče a příslušenství, momentové nářadí, rázové nářadí a nástavce, šroubováky, kleště, nářadí pro elektroniku a jemnou mechaniku, stahováky, vytahovače, sekáče, nejiskřivé nářadí, nářadí pro chladírenství, sady nářadí, nářadí pro opracování dřeva.

Oficiální stránky: www.bahco.com

BONDHUS

 • Zakladatel: John Bondhus
 • Rok založení: 1964
 • Země: USA

Americká firma která je největší světový výrobce profesionálního hexagonálního nářadí s kulovým zakončením pro průmyslové použití. Nářadí je vyrobeno ze speciální vysokopevnostní oceli PROTANIUM, která je o 20% pevnější v krutu než konkurenční oceli. Speciální kulové zakončení, které je původním patentem firmy Bondhus, umožňuje velmi rychlé zasunutí klíče do šroubu a práci ve špatně přístupných místech, kdy je možno klíč vychýlit mimo osu až o 25°.

Produkty: imbusové klíče s kulovým zakončením, hex - klíče s rovným zakončením, klíče pro práci s TORX šrouby, kapesní sady imbusových klíčů, šroubováky s T-rukojeťí, balldriver imbusové šroubováky, balldriver bity - metric/inch, prohold / Stubby.

Oficiální stránky: www.bondhus.com

BOSCH

 • Zakladatel: Robert Bosch
 • Rok založení: 1886
 • Země: Německo

Celosvětově uznávaný výrobce nářadí ve více než 60 zemích na světě nabízí svým zákazníkům prvotřídní techniku, nadstandardní služby a ověřenou kvalitu. K pracovním oblastem patří: nářadí pro profesionální použití, nářadí pro domácí dílnu, zahradní technika, příslušenství.

Produkty: akumulátorové nářadí, vrtačky a příklepové vrtačky, šroubováky a rázové utahováky, vrtací a sekací kladiva, diamantová technika, úhlové brusky a obrábění kovů, brusky a hoblíky, frézky, pily, stacionární nářadí, inteligentní měřicí přístroje, odsávací systémy, horkovzdušné pistole a lepicí pistole.

Oficiální stránky: www.bosch.cz

CARLTSOE SAFETY TOOLS

 • Rok založení: 1956
 • Země: Dánsko

Je jen několik málo společností na světě, které vyrábějí nejiskřící nářadí. Carltsoe safety tools je jedním z předních výrobců v této oblasti. Toto nářadí je užíváno tam kde je vysoké riziko a nebezpečí vzniku ohně a exploze, nebo tam, kde jsou vysoké nároky na nářadí nejiskřící, nemagnetické nebo nekorodující. Toto nářadí je vyráběno ze speciální nejiskřící slitiny CuBe(slitina mědi a beryllia), a ze speciální slitiny – Carltsoe: slitina bronzu. Výrobky Carltso safety tools používají: NATO, Esso, General Electric, BP, ConocoPhillips, Shell, Indian Oil, GPEC, Statoil, Norweigian Hydro a mnoho dalších.

Produkty: dláta, páčidla, kladiva, hexadecimální a čtvercové klíče, kleště, pilky, škrabky a nože, šroubováky, lopaty a kopající nástroje, nádstavce, francouzské klíče, klíny, klíče, montážní bedny.

Oficiální stránky: www.carltso.com

CROMWELL

 • Zakladatel: Michael Gregory
 • Rok založení: 1970
 • Země: Velká Británie

Společnost Cromwell byla založena p. Michaelem Gregory dne 1. srpna 1970 otevřením první pobočky ve Wilberforce Road v Leicesteru ve Velké Británii. Úsilím, podporou a ochotou mnoha lidí a pečlivě vedeným rozvojovým programem se podařilo přivést společnost do současné podoby. Firma Cromwell je v současné době největším britským distributorem průmyslových potřeb a zaměstnává přes 1 100 lidí. Společnost má 35 distribučních center; 4 specializované společnosti; exportní divizi operující v 37 zemích a 5 kontinentech; tým zkušených odborníků v každém regionu, skupinu globálního průzkumu produktů, tým analyzující jednotlivé produkty, skupinu studující výrobní metody po celém světě; jedinečný každodenní interní zásobovací systém, který umožňuje okamžitou dostupnost produktů, služeb a informací. Společnost Cromwell je jedním z vedoucích světových dodavatelů průmyslových nástrojů a zařízení.

Produkty: ruční nářadí, řezné nástroje, elektrické a pneumatické nářadí, brusné materiály, měřící přístroje, vybavení pro garáže a dílny a další pomůcky pro nejrůznější přidružené aplikace.

Oficiální stránky: www.cromwell.cz

DEWALT

 • Zakladatel: Raymond E. DeWalt
 • Rok založení: 1922
 • Země: USA

Již více jak 80 let má společnost DeWALT prestiž v oblasti návrhů, techniky a konstrukce průmyslových zařízení. V roce 1922 Raymond DeWALT vynalezl pilu s radiálním ramenem a tak stanovil po desetiletí trvající standard kvality a trvanlivosti. To byl počátek dlouhodobé reputace mezi profesionálními řemeslníky: houževnatost, výkon, preciznost, robustnost a spolehlivost. Tyto vlastnosti se staly ochrannou známkou jména DeWALT.
Dnes jsou tyto charakteristické rysy začleněny díky dlouhodobé zkušenosti a úrovni technologií inženýrství do každého výrobku společnosti DeWALT, široké škály vysoce výkonného přenosného elektrického nářadí a příslušenství. Přijetí těchto výrobků DeWALT profesionálními obchodníky celého světa udělalo ze společnost DeWALT současnou jedničku v oblasti prodeje profesionálního výkonného nářadí v Severní Americe a nejrychleji se rozšiřující značku profesionálního výkonného nářadí ve světě za posledních pět let.

Produkty: akumulátorové nářadí, vrtačky, upevňovací přípravky, kladiva, strojní zařízení, nářadí pro kovoobrábění, pily, dřevoobrábění,osvětlovací zařízení, nastřelovací pistole a sponkovačky, odsávání prachu, laserové přístroje.

Oficiální stránky: www.dewalt.cz

EISEMANN

 • Rok založení: 1961
 • Země: Německo

Firma založena v roce 1961 v Gemmingenu. Zabývá se výrobou elektrocentrál.

Produkty: elektrocentrály.

Oficiální stránky: www.eisemann.com

EMOS

 • Rok založení: 1991
 • Země: Česká republika

EMOS je seskupení firem EMOS spol. s r.o., EMOS Trading a.s. a dceřiných společností na Slovensku, Polsku a Slovinsku a zabývá se prodejem elektro. V České republice působí EMOS od roku 1991 a v současné době má přes 350 zaměstnanců. Své produkty nabízí prostřednictvím vlastní sítě 20 maloobchodních prodejen po celé Moravě. Sortiment nabízený firmou EMOS spol. s r.o. je dále distribuován do velkoobchodů, maloobchodů, řetězců a supermarketů po celé ČR, do zahraničí prostřednictvím dceřiných společností na Slovensku, Polsku a Slovinsku, dále pak do Maďarska, Ukrajiny, Litvy, Chorvatska, Bosny a Hercegoviny a dalších evropských zemí. EMOS Trading a.s. se dále zabývá prodejem a montážemi vestavěných elektrospotřebičů značky Monetti. Mimo obchodní činnosti se EMOS zabývá také údržbou a opravami elektrických zařízení, montážemi antén, satelitů, zabezpečovacích systémů a telekomunikačních zařízení.

Produkty: antény, baterie, akumulátory, DVB-S Satelitní technika, DVB-T Set top boxy, instalační materiál, izolační pásky, kabely, šňůry, prodlužky, konektory, monitorovací technika, MP3, MP4 přehrávače, multimetry, zkoušečky, nabíječky baterií, pouzdra a brašny na CD, svítilny, reflektory, teploměry, budíky, meteostanice, termostaty, Vf technika, videotelefony a domácí telefony, zdroje napájecí, zvonky domovní bezdrátové, žárovky, světelné zdroje.

Oficiální stránky: www.emos.cz

INGERSOLL-RAND

 • Země: Německo

Světoznámá značka profesionálního pneumatického nářadí určeného do nejtěžších provozů.

Produkty: pneumatické nářadí.

Oficiální stránky: www.ingersollrand.com

JONNESWAY

 • Rok založení: 1980
 • Země: EU

Mezinárodní firma. 4000 prodejců v 88 zemích světě. To jsou fakta která mluví za vše.

Produkty: ruční nářadí, pneumatické nářadí, speciální nářadí pro autoservisy.

Oficiální stránky: www.jonnesway.com.tw

KNIPEX

 • Zakladatel: C. Gustav Putsch
 • Rok založení: 1882
 • Země: Německo

Firma KNIPEX se specializovala na vývoj a výrobu vysoce kvalitních kleští a je v této oblasti předním výrobcem v Evropě. Začátky sahají až do roku 1882, kdy se C. Gustav Putsch v Cronenbergu (dnes součást Wuppertalu) osamostatnil jako kovář zabývající se výrobou kleští. Nezávislý rodinný podnik - dnes již po čtvrtou generaci. Vědomosti a um zaměřují na téma kleště. Pouze tak mohou plnit snahu být nejlepšími v kvalitě, inovaci a výkonnosti. Za úspěchem stojí přibližně 800 kvalifikovaných pracovníků.

Produkty: kombinované kleště, kleště pro uchopení, stříhající kleště, instalatérské kleště a hasáky, bezpečnostní kleště, odizolovací kleště, nástroje pro odstraňování plášťů, samosvorné kleště, štípací kleště, armovací kleště, speciální kleště a nářadí, nůžky na kabely a drátěná lana, lisovací kleště, izolované nářadí, nářadí pro instalace na síti, tašky na opasek, pinzety.

Oficiální stránky: www.knipex.de

KRAFTWERK

 • Zakladatel: Patrick Wyss
 • Rok založení: 1978
 • Země: Švýcarsko

Značka profesionálního ručního nářadí určeného pro všestranné použití v průmyslu i autoopravárenství. Sortiment obsahuje cca 2500 položek nářadí vyráběného z vysoce kvalitní chrom-vanadiové oceli. Nástavce KRAFTWERK byly speciálně vyvinuty pro obtížnou průmyslovou práci, jsou vyráběny v moderní továrně vybavené novým zařízením, kde současně procházejí i pečlivou kontrolou kvality (uděleno ISO 9002).

Produkty: adaptéry, bity, kladiva, kleště, klíče: momentové, neráčnové, ráčnové, kufry s nářadím, měřidla, nástavce, nože, nůžky, pilky, pilníky, ráčny, sekáče, soupravy nářadí, speciální nářadí, servisní sady, svěráky, šroubováky, vozíky, lehátka, vrtáky, závitníky, náhradní obaly.

Oficiální stránky: www.kraftwerk.ch

KRAFTWERK Junior Line

 • Zakladatel: Patrick Wyss
 • Rok založení: 1978
 • Země: Švýcarsko

Nářadí nesoucí tuto značku je určeno pro všestranné použití zejména pro základní udržbářské práce v průmyslu i autoopravárenství. Jedná se o část sortimentu nářadí KRAFTWERK, vyráběného z vysoce kvalitní chrom-vanadiové oceli. Díky své příznivé ceně je dostupné pro ty zákazníky, kteří vyžadují kvalitní nářadí za velmi příznivou cenu.

Produkty: nářadí pro základní udržbářské práce v průmyslu i autoopravárenství.

Oficiální stránky: www.kraftwerk.ch

METABO

 • Zakladatel: Julius Closs, Walter Rauch, Albert Schnizler
 • Rok založení: 1924
 • Země: Neměcko

Firma Metabo vznikla v.r. 1924 v německém městě Nürtingen. U jejího zrodu stáli tři spoluzakladatelé: Julius Closs, Walter Rauch a Albert Schnizler a jejich prvním sortimentem byly malé vrtačky na ruční pohon. Své výrobky vyváželi především do Ameriky neboť Evropa byla zasažena hospodářskou krizí. S odeznívající krizí se pak začínala výroba ručního nářadí rozšiřovat.
Dnes je firma Metabo zastoupena zhruba ve sto zemí světa a má 16 dceřiných společností. Do jedné z nich patří i Metabo s.r.o.

Produkty: pneumatická kladiva, příklepové vrtačky, vrtačky, aku nářadí a nabíječky, elektrické šroubováky, úhlové brusky, leštička, satinační bruska, brusky, horní frézky, frézovací a brusný motor, fréza na laky, hoblík, pily, frézy na zdivo, nůžky na plech, prostřihovač, horkovzdušné pistole, sponkovačky, lepící pistole, vysavače, nůžky na živý plot, kapovací a pokosové pily, kombinované pily, stolní pily, hoblovky, pásové pily, odsávací zařízení, štípače, pila na palivové dřevo, kompresory, vzduchové nářadí.

Oficiální stránky: www.metabo.cz

NAREX

 • Země: Česká republika

Společnost NAREX Česká Lípa a. s. patří mezi přední světové výrobce profesionálního ručního elektronářadí. Je součástí silného seskupení značek, zastřešených organizací TTS Tooltechnic Systems AG & Co., která sídlí ve Wendlingenu v SRN a pyšní se úspěšnou osmdesátiletou historií. Obdobně i značka NAREX má dlouhou tradici, která začala před více než 60 lety výrobou elektromotorů a elektronářadí.

Produkty: vrtačky, kladiva, utahováky, akumulátorová technika, pily, brusky na dřevo, hoblíky, horní frézky, úhlové brusky, nůžky a prostřihovače, míchadla, vysavače, příslušenství.

Oficiální stránky: www.narex.cz

SALEX

 • Rok založení: 2005
 • Země: Česká republika

Vrtáky SALEX dodávané na trh pod naší vlastní značkou vyráběné v Německu, jsou určeny pro všestranné použití od kutilů až po profesionály, vždy s optimálním poměrem cena/výkon. Sortiment obsahuje vrtáky do kovu, dřeva, stavebních materiálů, včetně sekáčů pro pneumatická kladiva a mnohé další. Veškeré rozměry jsou dodávány i jednotlivě popř. v sadách dle přání zákazníka.

Produkty: vrtáky do kovu, vrtáky do dřeva, vrtáky do stavebních materiálů, včetně sekáčů pro pneumatická kladiva; speciální vrtáky na sklo a dlaždice.

PROMA

 • Rok založení: 1996
 • Země: Česká republika

Společnost PROMA CZ s.r.o. se od roku 1996 zabývá prodejem strojů a nářadí určených širokému okruhu zákazníků. Optimální poměr cena / výkon spolu s jakostí předurčuje tyto stroje nejen do domácích či řemeslnických dílen, ale i pro celou řadu profesionálních uživatelů, pro úseky opravárenství a údržby podniků, pro kovo a dřevoobráběcí provozy a rovněž pro využití ve školských a učňovských zařízeních. Vzhledem k rozmanitosti a obsáhlosti dodávaného sortimentu je tato firma schopna pokrýt potřeby zákazníků jak při dovybavení stávajících provozů, tak i při zařizování dílen zcela nových.

Produkty: elektrické a aku nářadí, zahradní technika, obráběcí stroje, tvářecí stroje, měřící technika, svářecí a nabíjecí technika, vybavení pro dílnu a garáž.

Oficiální stránky: www.promacz.cz

SCHNEIDER

 • Zakladatel: Wilfried Schneider
 • Rok založení: 1966
 • Země: Neměcko

Firmu založil Wilfried Schneider v roce 1966 v Ditzingenu poblíž Stuttgartu. Schneider Druckluft působí v řadě zemí, od roku 1992 také v ČR. Je jednou z významných firem na německém trhu v oboru tlakové vzduchotechniky. Má obchodní síť prodejních partnerů po celé Západní Evropě a další společné podniky vedle České republiky ještě na Slovensku a v Maďarsku. Klade si za cíl nabídnout uživateli kompletní řešení problematiky stlačeného vzduchu od zdroje tlaku (kompresoru), přes rozvody stlačeného vzduchu až po pneumatické nářadí. Samozřejmou součástí je také kompletní sortiment zařízení na úpravu stlačeného vzduchu, jeho filtraci, ekologickou likvidaci kondenzátu i veškerý související materiál jako jsou rychlospojky, regulátory tlaku, hadice apod.

Produkty: stacionární kompresory, přenosné kompresory, šroubové kompresory, úprava vzduchu, rozvody stlačeného vzduchu, příslušenství, pneumatické nářadí, sponkovačky, stříkací technika.

Oficiální stránky: www.schneider-bohemia.cz

STAHLWILLE

 • Zakladatel: Eduard Wille
 • Rok založení: 1862
 • Země: Neměcko

Vysoce kvalitní profesionální ruční nářadí. Široká nabídka veškerého dílenského a montážního nářadí ve všech rozměrech. Nářadí vhodné pro průmysl, autoopravárenství, letectví atd.

Produkty: dílenské a montážní nářadí pro průmysl, autoopravárenství, letectví.

Oficiální stránky: www.stahlwille.de

STANLEY

 • Zakladatel: Frederick Trent Stanley
 • Rok založení: 1843
 • Země: USA

V roce 1843, podnikavý obchodník jménem Frederick Trent Stanley založil v Connecticutu, ve státě New Britain malou dílnu na výrobu dveřních zástrček a dalšího kování z tepaného železa. Stanleyho podnik na výrobu zástrček byl jen jeden z mnoha malých výrobních závodů a ostatních dílniček na dvorcích domů, kteří se snažili docílit vlastního rozvoje a růstu v kovovýrobě. Ale Stanley měl skutečně tvořivého ducha a zcela výjimečnou schopnost dělat věci správným způsobem a tak jeho dílna prosperovala až vyrostla do podoby společnosti The Stanley Works (Stanleyho závodů). V roce 1992 vstoupila společnost STANLEY WORKS na československý trh nákupem akciového podílu ve společnosti TONA, a.s. v Pečkách. Postupně navýšila svůj podíl až na současných více než 90% a při zachování původní značky ručního utahovacího nářadí TONA rozvíjela své aktivity v prodeji svého zboží. Společnost STANLEY WORKS však nezůstávala jen u tradičního nářadí, ale s rozvojem nových technologií se zaměřila i na nové, netradiční výroby - v roce 2004 se uskutečnila řada akvizicí orientovaných na technologicky vyspělé společnosti - např. CST/Berger, výrobce laserových nivelačních přístrojů apod.

Produkty: měřidla, vodováhy, bodové lasery, linkové lasery, optické vodováhy, rotační lasery, ruční vrtačky, hoblíky, dláta, kladiva a úderné nářadí, páčidla a vytahováky, nože, škrabky, pily, svorky a svěráky, šroubováky, klíče, zástrčné šestihranné a TORX klíče, hlavice a ovladače, kleště, nůžky na plech, pily na železo, LED Svítilny, pneumatické nářadí: hřebíkovačky a sponkovačky, hřebíky a sponky, bedny na nářadí, pojízdné montážní boxy, boxy na nářadí, brašny na nářadí, organizery, zásobníky, podstavce na řezání, pracovní stoly, pouzdra na nářadí.

Oficiální stránky: www.stanleyworks.cz

STIHL

 • Zakladatel: Andreas Stihl
 • Rok založení: 1926
 • Země: Německo

Historie společnosti STIHL sahá do roku 1926, kdy Andreas Stihl založil s několika spolupracovníky nevelkou strojírenskou firmu. Roku 1929 Stihl představil svůj "dvoumužný stroj na kácení stromů", který je všeobecně pokládán za vynález první přenosné řetězové pily. V poválečných letech započal trvalý růst firmy STIHL, představovaný nejen vývojem dnes legendárních modelů pil, ale i stálým zvyšováním obratu a rozvojem výrobní základny. Navzdory silným obchodním překážkám byla značka STIHL už od šedesátých let i v Česku, zejména u odborné veřejnosti, poměrně známá a pro mnohé byl název firmy přímo synonymem pro motorovou pilu špičkové kvality. Pily STIHL jsou již několik desetiletí nejprodávanější značkou na světě, produkce se však neomezuje pouze na tento obor. Firma postupně obohatila svůj výrobní program o pestrou škálu dalších výrobků zemědělské a zahradní technicky, stavební stroje, tlakové čističe i o široký sortiment doplňkových produktů.

Produkty: motorové pily, křovinořezy a vyžínače, multisystém MM 55, motorové rosiče, rozbrušovačky, jamkovače, zahradní nůžky, vysokotlaké čističe, motorové foukače a vysavače, kombiSystém, příslušenství.

Oficiální stránky: www.stihl.cz

TONA

 • Rok založení: 1892
 • Země: Česká republika

Společnost TONA a.s. Pečky, byla založena v roce 1892, původně jako slévárna železa. Výrobní sortiment pak v průběhu dalších let prošel postupným vývojem, přes výrobu hospodářských strojů a strojírenských výrobků, a v padesátých letech minulého století k výrobě řemeslnického nářadí. V tomto období byla také vystavěna vlastní kovárna, rozhodující krok ke stabilizaci výrobního programu. Postupně byla zaváděna výroba všech druhů utahovacích klíčů - otevřených, zavřených, nástrčných, zástrčných, šroubových a hasáků. Do výrobního programu patřily též komplety, s tehdejším označením "Gola". Úspěšně byl také dokončen vývoj a zahájena výroba torsních momentových klíčů. Významným obdobím pro závod TONA Pečky se stal rok 1992, kdy se, v rámci privatizace, stal součástí americké korporace THE STANLEY WORKS a tím získal nejen pevné finanční zázemí, ale i možnost rozšíření výrobního a obchodního sortimentu o ruční nářadí této renomované značky. V posledních letech dochází k pravidelnému zavádění nových výrobků do výroby, zejména s ohledem na potřeby mechaniků, kteří využívají nářadí TONA jak pro profesionální účely v autoservisech či průmyslu, tak pro práci v domácích dílnách.

Produkty: klíče, klíče zástrčné, momentové, hasáky, pilníky a rašple, hlavice a ovladače: ruční, průmyslové, sady hlavic, vybavení dílen, speciální nářadí.

Oficiální stránky: www.tona.cz

VIKING

 • Zakladatel: Andreas Stihl
 • Rok založení: 1980
 • Země: Německo

Osmdesátá léta přinesla zájem uživatelů výrobků STIHL také o zahradní techniku pro volný čas. Odpovědí koncernu na tento vývoj bylo založení specializované dceřiné firmy VIKING. Těžiště jejího výrobního programu tvoří mimořádně široká paleta sekaček na trávu, také ostatní výrobky jsou určené především pro péči o trávník a zahradu. Společnost se sídlem v tyrolském Kufsteinu, řízená další generací rodiny Stihlů, pokračuje v zásadách mateřské firmy nejen důsledným dodržováním vysoké kvality svých produktů, ale u výrobků VIKING byla také v plné míře zachována i "stihlovská" koncepce prodeje a servisu, ze které STIHL během své více jak sedmdesátipětileté praxe nikdy neslevil.

Produkty: elektrické a benzínové sekačky, žací stroj na vysokou trávu, zahradní traktory, štěpkovače a drtiče, elektrické vyžínače, elektrické nůžky, elektrické foukače a vysavače.

Oficiální stránky: www.stihl.cz

WITTE

 • Rok založení: 1785
 • Země: Německo

Firma s dlouholetou zkušeností dnes patřící k nejdůležitějším výrobcům šroubovacího nářadí. Tento úspěch staví na inovativním vývoji, bezpečnosti výrobků a kvalitě. Je určeno pro nejvyšší nároky, je ergonomicky vyspělé a umožňuje přesnou práci bez únavy.

Produkty: šroubovací nářadí.

Oficiální stránky: www.witte-werkzeuge.de

Graphite (Grupa Topex)

 • Rok založení: 1990
 • Země: Polsko

Značka Graphite je jedna ze sedmi produktových řad polské firmy Grupa Topex, která nabízí širokou škálu nástrojů a elektrického nářadí . V současnosti nabízejí přes 5000 produktů, které dodává do 40 zemí světa.

Grupa Topex dbá nejen na kvalitu svých produktů , které prochází až 150 testy kvality hlídanými technickými odborníky, ale také na ekologii výroby a odpovědnosti k planetě. V rámci projektu "Tree fot a bottle" podporuje zájem o životní prostředí mezi dětmi.

Mezi produkty Graphite najdete příklepové vrtačky , akuvrtačky a akušroubováky , úhlové brusky , horkovzdušnou pistoli, přímočarou pilu , kotoučovou pilu, elektrický hoblík nebo průmyslový vysavač pro suché či mokré čištění s možností zapojení dalších spotřebičů.

Reklama obrázkové bannery

SALEXnaradi.czSALEXnaradi.czSALEXnaradi.cz

Úvod>Prodávané značky
Ruční nářadíElektrické nářadíAku nářadíPneumatické nářadíZahradní technikaAutomobilové nářadíOstatníPříslušenství
Úvod|Vše o nákupu|Kontakty
Přihlášení | Registrace
Položek 0
Cena 0 Kč
Váš nákupní košík

SALEXnaradi.cz
Copyright © 2004 - 2023
Specializovaný obchod s nářadím
Tel.: 515 549 966, 732 312 779
E-mail: info@salexnaradi.cz
Najděte nás na Facebooku

Poradna pro zákazníky
Bezpečný nákup
Kontakty

Sledujte nás