Značka Graphite patří mezi produktové řady polské firmy Grupa Topex, která patří mezi oblíbené výrobce kvalitních pracovních nástrojů. S jejich výrobky se můžete setkat v různých odvětvích po celém světě - firma exportuje do více než čtyřiceti států.

Výrobky řady Graphite nabízejí vysokou spolehlivost díky kvalitě použitých materiálů a důkladnému testování jednotlivých produktů odborníky z řad inženýrů a mechaniků. Výrobky prochází až sto padesáti testy kvality, což zajišťuje opravdu prvotřídní produkty. Nespornou výhodou je i nízká cena, která z produkty Graphite dělá velmi dostupné.

Nářadí, které v řadě Graphite firma Grupa Topex nabízí, najdou využití jak v rukou profesionálního řemeslníka, tak i v hobby nadšence. Do vaší dílny si můžete pořídit příklepové i aku vrtačky, přímočarou či kotoučovou pilu, vysavač pro suché i mokré číštění nečistot v dílně nebo elektrický šroubovák.

Pokud zvažujete nákup nového nářadí do vaší dílny, rozhodně byste neměli značku Graphite přehlédnout.

Nalezené produkty

Rádi poradíme

Zavolejte nám:

  • 732 312 779
  • 539 011 122

Napište nám

  • 539 011 122

4 důvody, proč nakupovat u nás.


Úvod >vyhledávání výrazu: "graphite"
Ruční nářadí Elektrické nářadí Aku nářadí Pneumatické nářadí Zahradní technika Automobilové nářadí Ostatní Příslušenství
Úvod | Vše o nákupu | Kontakty
Přihlášení | Registrace
Položek 0
Cena 0 Kč
Váš nákupní košík

SALEXnaradi.cz
Copyright © 2004 - 2019
Specializovaný obchod s nářadím
Tel.: 539 011 122, 732 312 779
E-mail: info@salexnaradi.cz
Najděte nás na Google+

Poradna pro zákazníky
Bezpečný nákup
Kontakty

Sledujte nás